Klub Tańca Sportowego Jaszczur

Dla Zawodników

KONCERT 2017 - PODGŁOŚNIJ RADIO!

Dnia 11 czerwca 2017 roku w Teatrze V6 w Łodzi odbył się koncert podsumowujący całoroczną, owocną współpracę naszych tancerzy i instruktorów pt. "Podgłośnij radio!". W tym roku przygotowaliśmy w sumie 51 choreografii, z których ze względu na ograniczenia czasowe, niektóre nie były prezentowane na pokazie finałowym. Widowisko taneczno-artystyczne było prowadzone w tonacji audycji radiowych. Na szczegóły zapraszamy do galerii zdjęć oraz przeczytania podsumowania tegorocznych wydarzeń.

 

 

 

Podsumowanie sezonu 2016/2017 KS Jaszczur już we wrześniu rozpoczął sezon 2016/2017 serią pokazów m.in. w łódzkim ZOO, w SP 169 oraz w wiosce indiańskiej w Chociszewie. Pod koniec września zapoczątkowaliśmy okres startowy biorąc udział w turnieju Ligi Tańca Sportowego ZNTS, na którym nasi zawodnicy zdobyli pierwsze medale. Sukcesywnie co miesiąc nasze jaszczurki, startując w kolejnych turniejach ligowych, zdobywały medale oraz awanse do wyższej ligi. W październiku czekały nas najtrudniejsze wyzwania taneczne. Wystartowaliśmy na prestiżowym, ogólnopolskim turnieju w Poznaniu, na którym wywalczyliśmy wiele miejsc medalowych oraz finałowych. Największym naszym tegorocznym osiągnięciem było zdobycie Mistrzostwa Europy w kategorii duet jazz. Na Mistrzostwach Europy w Bełchatowie w trakcie trzech dni tanecznych zmagań nasi zawodnicy wywalczyli w sumie 1 złoty, 4 srebrne oraz 7 brązowych medali. W listopadzie byliśmy organizatorem Ligi Tańca Sportowego ZNTS, w którą zaangażowali się zawodnicy, instruktorzy oraz rodzice naszego Klubu. W trakcie jaszczurowej wigilii Jaszczurki w licznym składzie złożyły świąteczne życzenia w postaci „Tańca Reniferów” oraz otrzymały jaszczurowe gadżety od św. Mikołaja. Efekty półrocznej współpracy zawodników i trenerów można było zobaczyć na naszym wewnętrznym „Turnieju Tańca o Złotego Jaszczura”, a osoby chętne pogłębić swoje taneczne umiejętności mogły wziąć udział w jaszczurowych feriach zimowych. W marcu w Mistrzostwach Ekstraklasy w kategorii show i disco w Tomaszowi Mazowieckim nasi zawodnicy z „Jaszczurowego Talentu” wywalczyli 9 medali. W trakcie naszego wspólnego wyjścia do Teatru Wielkiego na „Lamaile”, można było zobaczyć aż trzy tancerki KS Jaszczur w obsadzie spektaklu. W kwietniu wszyscy zawodnicy Jaszczurowego Talentu pojechali na ogólnopolski turniej do Bydgoszczy, gdzie mimo dużej konkurencji udało nam się wywalczyć miejsca medalowe oraz finałowe. Na zakończenie okresu startowego w maju wystartowaliśmy w Mistrzostwach Ekstraklasy w kategorii jazz i modern w Konstantynowie Łódzkim, gdzie sześć razy staliśmy na podium. Z okazji Dnia Dziecka braliśmy udział w pokazach w trzech miejscach: w Atlas Arenie, w Tereninie oraz na Lublinku dla dzieci z fundacji Happy Kids.

W tym roku szkoliliśmy w Klubie około 130 członków w dwóch filiach, w sześciu grupach, z których 60% wzięło udział w naszym koncercie finałowym. Sezon 2016/2017 uważamy za udany i pełen sukcesów, ale nie spoczywamy na laurach, aby dalej rozwijać nasz Klub.


Gratulacja dla laureatów nagród w sezonie 2016/2017

Ranking Klubu:

I miejsce - Bakalarz Oliwia

II miejsce - Górecka Klara

III miejsce - Duszyńska Marta

Zawodnik Sezonu

I miejsce - Górecka Klara

II miejsce - Duszyńska Marta

III miejsce - Bakalarz Oliwia

Medal dla Najambitniejszego Tancerza w grupie:

Zielonki - Kowalczyk Lena i Pełka Nikola

Zwinki - Dzieciuch Julia

Warany - Szkiłondź Alicja

Legwaniki - Kopeć Zofia

Gekony - Nikola Zielińska

Agamy - Bakalarz Oliwia

 

 

Fotorelacja na: https://www.facebook.com/pg/Klub-Ta%C5%84ca-Sportowego-Jaszczur-105484076181980/photos/?tab=album&album_id=1550708611659512

 • 26.05.2018

  Pokazy na Pikniku Rodzinnym

  Jaszczurki z grup: Zielonki, Zwinki, Warany, Legwaniki i Kameleony oraz chętne osoby z Jaszczurowego Talentu wystąpią w pokazach

  na festynie w SP 169.

   

  Jaszczurki z grup: Zielonki, Zwinki, Warany, Legwaniki i Kameleony oraz chętne osoby z Jaszczurowego Talentu wystąpią w pokazach

  na festynie w SP 169.

   

 • 03.06.2018

  Łódź You Dance

  Niestety mimo zgłoszenia udziału Klubu w terminie ze względu na dużą liczbę uczestników nie zakwalifikowano nas do II Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego Łódź You Dance

  Niestety mimo zgłoszenia udziału Klubu w terminie ze względu na dużą liczbę uczestników nie zakwalifikowano nas do II Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego Łódź You Dance

 • 09.06.2018

  Mistrzostwa Ekstraklasy

  W Mistrzostwach Ekstraklasy we wszystkich stylach tanecznych,

  które odbędą się w Bełchatowie, zaprezentują się nasi najlepsi zawodnicy oraz mini formacje.

  Osoby startujące w Ekstraklasie oraz składy mini formacji poniżej.

  Termin potwierdzenia startów na ksjaszczur3@gmail.com oraz wniesienia opłat mija 21.05.2018 r.

  W Mistrzostwach Ekstraklasy we wszystkich stylach tanecznych,

  które odbędą się w Bełchatowie, zaprezentują się nasi najlepsi zawodnicy oraz mini formacje.

  Osoby startujące w Ekstraklasie oraz składy mini formacji poniżej.

  Termin potwierdzenia startów na ksjaszczur3@gmail.com oraz wniesienia opłat mija 21.05.2018 r.

 • 15.03.2018

  Jaszczurowy Obóz - Władysławowo 2018

  Klub Sportowy Jaszczur organizuje Obóz taneczno-akrobatyczny.

  W tym Roku jedziemy nad morze do miejscowości Władysławowo do ośrodka "Willa Pomorzanka"

  Termin obozu: 16-27.08.2018 r.

  Zgłoszenie chęci uczestnictwa w obozie przesyłamy droga mailową na: ksjaszczur.oboz@gmail.com

  do 15.03.2018 r.

  ZAPRASZAMY !

  Klub Sportowy Jaszczur organizuje Obóz taneczno-akrobatyczny.

  W tym Roku jedziemy nad morze do miejscowości Władysławowo do ośrodka "Willa Pomorzanka"

  Termin obozu: 16-27.08.2018 r.

  Zgłoszenie chęci uczestnictwa w obozie przesyłamy droga mailową na: ksjaszczur.oboz@gmail.com

  do 15.03.2018 r.

  ZAPRASZAMY !