Klub Tańca Sportowego Jaszczur

Dla Zawodników

KONCERT 2017 - PODGŁOŚNIJ RADIO!

Dnia 11 czerwca 2017 roku w Teatrze V6 w Łodzi odbył się koncert podsumowujący całoroczną, owocną współpracę naszych tancerzy i instruktorów pt. "Podgłośnij radio!". W tym roku przygotowaliśmy w sumie 51 choreografii, z których ze względu na ograniczenia czasowe, niektóre nie były prezentowane na pokazie finałowym. Widowisko taneczno-artystyczne było prowadzone w tonacji audycji radiowych. Na szczegóły zapraszamy do galerii zdjęć oraz przeczytania podsumowania tegorocznych wydarzeń.

 

 

 

Podsumowanie sezonu 2016/2017 KS Jaszczur już we wrześniu rozpoczął sezon 2016/2017 serią pokazów m.in. w łódzkim ZOO, w SP 169 oraz w wiosce indiańskiej w Chociszewie. Pod koniec września zapoczątkowaliśmy okres startowy biorąc udział w turnieju Ligi Tańca Sportowego ZNTS, na którym nasi zawodnicy zdobyli pierwsze medale. Sukcesywnie co miesiąc nasze jaszczurki, startując w kolejnych turniejach ligowych, zdobywały medale oraz awanse do wyższej ligi. W październiku czekały nas najtrudniejsze wyzwania taneczne. Wystartowaliśmy na prestiżowym, ogólnopolskim turnieju w Poznaniu, na którym wywalczyliśmy wiele miejsc medalowych oraz finałowych. Największym naszym tegorocznym osiągnięciem było zdobycie Mistrzostwa Europy w kategorii duet jazz. Na Mistrzostwach Europy w Bełchatowie w trakcie trzech dni tanecznych zmagań nasi zawodnicy wywalczyli w sumie 1 złoty, 4 srebrne oraz 7 brązowych medali. W listopadzie byliśmy organizatorem Ligi Tańca Sportowego ZNTS, w którą zaangażowali się zawodnicy, instruktorzy oraz rodzice naszego Klubu. W trakcie jaszczurowej wigilii Jaszczurki w licznym składzie złożyły świąteczne życzenia w postaci „Tańca Reniferów” oraz otrzymały jaszczurowe gadżety od św. Mikołaja. Efekty półrocznej współpracy zawodników i trenerów można było zobaczyć na naszym wewnętrznym „Turnieju Tańca o Złotego Jaszczura”, a osoby chętne pogłębić swoje taneczne umiejętności mogły wziąć udział w jaszczurowych feriach zimowych. W marcu w Mistrzostwach Ekstraklasy w kategorii show i disco w Tomaszowi Mazowieckim nasi zawodnicy z „Jaszczurowego Talentu” wywalczyli 9 medali. W trakcie naszego wspólnego wyjścia do Teatru Wielkiego na „Lamaile”, można było zobaczyć aż trzy tancerki KS Jaszczur w obsadzie spektaklu. W kwietniu wszyscy zawodnicy Jaszczurowego Talentu pojechali na ogólnopolski turniej do Bydgoszczy, gdzie mimo dużej konkurencji udało nam się wywalczyć miejsca medalowe oraz finałowe. Na zakończenie okresu startowego w maju wystartowaliśmy w Mistrzostwach Ekstraklasy w kategorii jazz i modern w Konstantynowie Łódzkim, gdzie sześć razy staliśmy na podium. Z okazji Dnia Dziecka braliśmy udział w pokazach w trzech miejscach: w Atlas Arenie, w Tereninie oraz na Lublinku dla dzieci z fundacji Happy Kids.

W tym roku szkoliliśmy w Klubie około 130 członków w dwóch filiach, w sześciu grupach, z których 60% wzięło udział w naszym koncercie finałowym. Sezon 2016/2017 uważamy za udany i pełen sukcesów, ale nie spoczywamy na laurach, aby dalej rozwijać nasz Klub.


Gratulacja dla laureatów nagród w sezonie 2016/2017

Ranking Klubu:

I miejsce - Bakalarz Oliwia

II miejsce - Górecka Klara

III miejsce - Duszyńska Marta

Zawodnik Sezonu

I miejsce - Górecka Klara

II miejsce - Duszyńska Marta

III miejsce - Bakalarz Oliwia

Medal dla Najambitniejszego Tancerza w grupie:

Zielonki - Kowalczyk Lena i Pełka Nikola

Zwinki - Dzieciuch Julia

Warany - Szkiłondź Alicja

Legwaniki - Kopeć Zofia

Gekony - Nikola Zielińska

Agamy - Bakalarz Oliwia

 

 

Fotorelacja na: https://www.facebook.com/pg/Klub-Ta%C5%84ca-Sportowego-Jaszczur-105484076181980/photos/?tab=album&album_id=1550708611659512

 • 22.09.2018

  Pożegnanie lata na Złotnie

  Jaszczurki z grupy Gekony i Agamy wystąpią w pokazach w SP 169.

  Zapraszamy do oglądania nas na scenie koło godz. 11:15 i 11:40.

   

  Jaszczurki z grupy Gekony i Agamy wystąpią w pokazach w SP 169.

  Zapraszamy do oglądania nas na scenie koło godz. 11:15 i 11:40.

   

 • 02.10.2018

  NABÓR ZŁOTNO

  Zapraszamy na pierwsze zajęcia pokazowe dla grup na Złotnie

   

  Prosimy o zapisywanie się do grup naborowych przez system rekrutacji

  (dotyczy obecnych członów klubu oraz osób chcących do nas dołączyć)

   

   

  Zapraszamy na pierwsze zajęcia pokazowe dla grup na Złotnie

   

  Prosimy o zapisywanie się do grup naborowych przez system rekrutacji

  (dotyczy obecnych członów klubu oraz osób chcących do nas dołączyć)