Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12:00
Iguany Mini
(2017-2015)
12:25
12:55
Mix Dance
p. Wiktoria
12:30
13:00
Iguany Kids
(2014 i starsi)
13:05
14:00
Mix Dance
p. Wiktoria
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
Gimnastyka dla smyka
(2019-2018)
16:00
16:30
Instruktor
p. Daria
16:30
Balet/Jazz
(2017-2014)
16:45
17:40
Instruktor
p. Gabriela B.

Kameleony
(2015 i starsi)
17:00
17:55
Mix Dance
p. Weronika

ZIELONKI Kids
(2017-2015)
17:15
18:10
Mix Dance
p. Wiktoria

Salamandry Mini - rytmika dla smyka
(2018–2019)
17:30
18:00
Instruktor
p. Marta

Modern&Jazz
(2013 i starsi)
17:55
18:50
Instruktor
p. Gabriela B.

Salamandry Junior
(2013 i starsi)
18:15
19:10
Hip-Hop
p. Marta

ZIELONKI Junior
(2014 i starsi)
18:25
19:20
Mix Dance
p. Wiktoria

Agamy
Technika Tańca
19:00
20:30
LizArt
Gimnastyka artystyczna
(2017-2014)
16:45
17:40
Instruktor
p. Daria

Kameleony
(2015 i starsi)
17:00
17:55
Mix Dance
p. Weronika

Salamandry Kids
(2017-2014)
17:05
18:00
Hip-Hop
p. Marta

Gekony
Technika Tańca
17:55
19:25
LizArt

Salamandry Junior
(2013 i starsi)
18:15
19:10
Hip-Hop
p. Marta
17:00
Rytmika dla smyka
(2018-2019)
17:15
17:45
Instruktor
p. Marta
Disco Dance/ Cheerleading
(2016 – 2013)
17:00
17:55
Instruktor
p. Aleksandra

Legwaniki Kids
(2017-2014)
17:15
18:10
Balet/Jazz
p. Gabriela B.

Gekoniki
Disco Dance
18:00
19:30
LizArt

Legwaniki Junior
(2013 i starsi)
18:25
19:20
Balet/Jazz
p. Gabriela B.
Gekoniki
Improwizacja
17:00
18:30
LizArt
17:30
18:00
Hip-hop Tik-tok
(2013 i starsi)
18:00
18:55
Instruktor
p. Marta

Agamy + Gekony
klasyka/jazz
18:30
20:00
Teatr Wielki
18:30
Improwizacja
(2013 i starsi)
18:30
19:25
Instruktor
p. Daria, p. Martyna
19:00
19:30
Agamy + Gekony
Disco Dance
19:30
21:00
LizArt
Parentozaury
( zajęcia dla rodziców)
19:30
20:25
Instruktor
p. Daria
Agamy + Gekony
Hip-Hop
19:30
21:00
LizArt
20:00
20:30

Poniedziałek

  • Rytmika dla smyka (2018-2019) · Instruktor
    p. Marta
    17:15 - 17:45
  • Hip-hop Tik-tok (2013 i starsi) · Instruktor
    p. Marta
    18:00 - 18:55
  • Agamy + Gekony klasyka/jazz · Teatr Wielki
    18:30 - 20:00

Wtorek

  • Balet/Jazz (2017-2014) · Instruktor
    p. Gabriela B.
    16:45 - 17:40
  • Kameleony (2015 i starsi) · Mix Dance
    p. Weronika
    17:00 - 17:55
  • ZIELONKI Kids (2017-2015) · Mix Dance
    p. Wiktoria
    17:15 - 18:10
  • Salamandry Mini - rytmika dla smyka (2018–2019) · Instruktor
    p. Marta
    17:30 - 18:00
  • Modern&Jazz (2013 i starsi) · Instruktor
    p. Gabriela B.
    17:55 - 18:50
  • Salamandry Junior (2013 i starsi) · Hip-Hop
    p. Marta
    18:15 - 19:10
  • ZIELONKI Junior (2014 i starsi) · Mix Dance
    p. Wiktoria
    18:25 - 19:20
  • Agamy Technika Tańca · LizArt
    19:00 - 20:30

Środa

  • Iguany Mini (2017-2015) · Mix Dance
    p. Wiktoria
    12:25 - 12:55
  • Iguany Kids (2014 i starsi) · Mix Dance
    p. Wiktoria
    13:05 - 14:00
  • Disco Dance/ Cheerleading (2016 – 2013) · Instruktor
    p. Aleksandra
    17:00 - 17:55
  • Legwaniki Kids (2017-2014) · Balet/Jazz
    p. Gabriela B.
    17:15 - 18:10
  • Gekoniki Disco Dance · LizArt
    18:00 - 19:30
  • Legwaniki Junior (2013 i starsi) · Balet/Jazz
    p. Gabriela B.
    18:25 - 19:20
  • Agamy + Gekony Disco Dance · LizArt
    19:30 - 21:00

Czwartek

  • Gimnastyka dla smyka (2019-2018) · Instruktor
    p. Daria
    16:00 - 16:30
  • Gimnastyka artystyczna (2017-2014) · Instruktor
    p. Daria
    16:45 - 17:40
  • Kameleony (2015 i starsi) · Mix Dance
    p. Weronika
    17:00 - 17:55
  • Salamandry Kids (2017-2014) · Hip-Hop
    p. Marta
    17:05 - 18:00
  • Gekony Technika Tańca · LizArt
    17:55 - 19:25
  • Salamandry Junior (2013 i starsi) · Hip-Hop
    p. Marta
    18:15 - 19:10
  • Parentozaury ( zajęcia dla rodziców) · Instruktor
    p. Daria
    19:30 - 20:25

Piątek

  • Gekoniki Improwizacja · LizArt
    17:00 - 18:30
  • Improwizacja (2013 i starsi) · Instruktor
    p. Daria, p. Martyna
    18:30 - 19:25
  • Agamy + Gekony Hip-Hop · LizArt
    19:30 - 21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Gekoniki
Improwizacja
17:00
18:30
LizArt
17:30
Gekony
Technika Tańca
17:55
19:25
LizArt
18:00
Gekoniki
Disco Dance
18:00
19:30
LizArt
18:30
Agamy + Gekony
klasyka/jazz
18:30
20:00
Teatr Wielki
19:00
Agamy
Technika Tańca
19:00
20:30
LizArt
19:30
Agamy + Gekony
Disco Dance
19:30
21:00
LizArt
Agamy + Gekony
Hip-Hop
19:30
21:00
LizArt
20:00
20:30

Poniedziałek

Wtorek

  • Agamy Technika Tańca · LizArt
    19:00 - 20:30

Środa

Czwartek

  • Gekony Technika Tańca · LizArt
    17:55 - 19:25

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Kameleony
(2015 i starsi)
17:00
17:55
Mix Dance
p. Weronika
Kameleony
(2015 i starsi)
17:00
17:55
Mix Dance
p. Weronika
17:30

Wtorek

  • Kameleony (2015 i starsi) · Mix Dance
    p. Weronika
    17:00 - 17:55

Czwartek

  • Kameleony (2015 i starsi) · Mix Dance
    p. Weronika
    17:00 - 17:55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Legwaniki Kids
(2017-2014)
17:15
18:10
Balet/Jazz
p. Gabriela B.

Legwaniki Junior
(2013 i starsi)
18:25
19:20
Balet/Jazz
p. Gabriela B.
Salamandry Kids
(2017-2014)
17:05
18:00
Hip-Hop
p. Marta
17:30
Salamandry Mini - rytmika dla smyka
(2018–2019)
17:30
18:00
Instruktor
p. Marta
18:00
Salamandry Junior
(2013 i starsi)
18:15
19:10
Hip-Hop
p. Marta
Salamandry Junior
(2013 i starsi)
18:15
19:10
Hip-Hop
p. Marta
18:30
19:00

Wtorek

  • Salamandry Mini - rytmika dla smyka (2018–2019) · Instruktor
    p. Marta
    17:30 - 18:00
  • Salamandry Junior (2013 i starsi) · Hip-Hop
    p. Marta
    18:15 - 19:10

Środa

Czwartek

  • Salamandry Kids (2017-2014) · Hip-Hop
    p. Marta
    17:05 - 18:00
  • Salamandry Junior (2013 i starsi) · Hip-Hop
    p. Marta
    18:15 - 19:10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
Gimnastyka dla smyka
(2019-2018)
16:00
16:30
Instruktor
p. Daria
16:30
Balet/Jazz
(2017-2014)
16:45
17:40
Instruktor
p. Gabriela B.

Modern&Jazz
(2013 i starsi)
17:55
18:50
Instruktor
p. Gabriela B.
Gimnastyka artystyczna
(2017-2014)
16:45
17:40
Instruktor
p. Daria
17:00
Rytmika dla smyka
(2018-2019)
17:15
17:45
Instruktor
p. Marta
Disco Dance/ Cheerleading
(2016 – 2013)
17:00
17:55
Instruktor
p. Aleksandra
17:30
18:00
Hip-hop Tik-tok
(2013 i starsi)
18:00
18:55
Instruktor
p. Marta
18:30
Improwizacja
(2013 i starsi)
18:30
19:25
Instruktor
p. Daria, p. Martyna
19:00
19:30
Parentozaury
( zajęcia dla rodziców)
19:30
20:25
Instruktor
p. Daria
20:00

Poniedziałek

  • Rytmika dla smyka (2018-2019) · Instruktor
    p. Marta
    17:15 - 17:45
  • Hip-hop Tik-tok (2013 i starsi) · Instruktor
    p. Marta
    18:00 - 18:55

Wtorek

  • Balet/Jazz (2017-2014) · Instruktor
    p. Gabriela B.
    16:45 - 17:40
  • Modern&Jazz (2013 i starsi) · Instruktor
    p. Gabriela B.
    17:55 - 18:50

Środa

  • Disco Dance/ Cheerleading (2016 – 2013) · Instruktor
    p. Aleksandra
    17:00 - 17:55

Czwartek

Piątek

  • Improwizacja (2013 i starsi) · Instruktor
    p. Daria, p. Martyna
    18:30 - 19:25
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
ZIELONKI Kids
(2017-2015)
17:15
18:10
Mix Dance
p. Wiktoria

ZIELONKI Junior
(2014 i starsi)
18:25
19:20
Mix Dance
p. Wiktoria
17:30
18:00
18:30
19:00

Wtorek

  • ZIELONKI Kids (2017-2015) · Mix Dance
    p. Wiktoria
    17:15 - 18:10
  • ZIELONKI Junior (2014 i starsi) · Mix Dance
    p. Wiktoria
    18:25 - 19:20
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12:00
Iguany Mini
(2017-2015)
12:25
12:55
Mix Dance
p. Wiktoria
12:30
13:00
Iguany Kids
(2014 i starsi)
13:05
14:00
Mix Dance
p. Wiktoria
13:30

Środa

  • Iguany Mini (2017-2015) · Mix Dance
    p. Wiktoria
    12:25 - 12:55
  • Iguany Kids (2014 i starsi) · Mix Dance
    p. Wiktoria
    13:05 - 14:00
No events available!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram