Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12:00
Iguany mini
(2017 - 2015)
12:25
12:55
Mix Dance
p. Daria Broda-Falkowska
12:30
13:00
Iguany kids
(2014 i starsi)
13:05
14:00
Mix Dance
p. Daria Broda-Falkowska
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
Gimnastyka dla smyka
(2019-2017)
16:00
16:30
Instruktor
p. Daria Broda-Falkowska (nabór)
16:30
Balet / Jazz
(2018 - 2014)
16:45
17:40
Instruktor
p. Gabriela Bardelas

Kameleony
(2014 i starsi)
17:00
17:55
Mix Dance
p. Weronika Mikuła

Zielonki kids
(2014 i starsi)
17:15
18:35
Mix Dance
p. Jolanta Broda
P. Wiktoria Borkowska

Zielonki mini
(2017 - 2015)
17:30
18:25
Mix Dance
p. Jolanta Broda
P. Wiktoria Borkowska

Agamy
(Jaszczurowy Talent)
17:55
19:25
Grupa zaawansowana

Salamandry kids
(2013 i starsi)
18:15
19:10
Hip-Hop
p. Marta Pączek
Gimnastyka artstyczna
(2017-2014)
16:45
17:40
Instruktor
p. Daria Broda Falkowska

Gimnastyka artstyczna
(2017-2014)
16:45
17:40
Instruktor
p. Daria Broda Falkowska

Kameleony
(2014 i starsi)
17:00
17:55
Mix Dance
p. Weronika Mikuła

Salamandry mini
(2017 - 2014)
17:05
18:00
Hip-Hop
p. Marta Pączek

Gekony
(Jaszczurowy Talent)
17:55
19:25
Grupa zaawansowana

Salamandry kids
(2013 i starsi)
18:15
19:10
Hip-Hop
p. Marta Pączek
17:00
Gekoniki
(Jaszczurowy Talent)
17:00
18:15
Grupa zaawansowana
Disco Dance/ Cheerleading
(2016 – 2012)
17:00
17:55
Instruktor
p. Aleksandra Redeł

Legwaniki mini
(2017 - 2014)
17:15
18:10
Balet / Jazz
p.Gabriela Bardelas

Gekoniki
(Jaszczurowy Talent)
18:10
19:25
Grupa zaawansowana

Legwaniki kids
(2013 i starsi)
18:25
19:20
Balet/jazz
p.Gabriela Bardelas
(nabór)
Modern & Jazz
(2013 i starsi)
17:00
17:55
Instruktor
p. Gabriela Bordelas
17:30
18:00
Gekony
(Jaszczurowy Talent)
18:10
20:10
Grupa zaawansowana
18:30
Hip-Hop / Tik-Tok
(2004 i starsi)
18:30
19:25
Instruktor
p. Marta Pączek (nabór)

Gekony
(Jaszczurowy Talent)
18:30
20:00
Grupa zaawansowana

Agamy
(Jaszczurowy Talent)
18:30
20:30
Grupa zaawansowana
19:00
19:30
Modern & Jazz
(2013 i starsi)
19:40
20:35
Instuktor
p. Gabriela Bardelas (nabór)
Agamy
(Jaszczurowy Talent)
19:30
21:00
Grupa zaawansowana
20:00
20:30

Poniedziałek

  • Gekoniki (Jaszczurowy Talent) · Grupa zaawansowana
    17:00 - 18:15
  • Hip-Hop / Tik-Tok (2004 i starsi) · Instruktor
    p. Marta Pączek (nabór)
    18:30 - 19:25
  • Gekony (Jaszczurowy Talent) · Grupa zaawansowana
    18:30 - 20:00
  • Agamy (Jaszczurowy Talent) · Grupa zaawansowana
    18:30 - 20:30

Wtorek

  • Iguany mini (2017 - 2015) · Mix Dance
    p. Daria Broda-Falkowska
    12:25 - 12:55
  • Iguany kids (2014 i starsi) · Mix Dance
    p. Daria Broda-Falkowska
    13:05 - 14:00
  • Balet / Jazz (2018 - 2014) · Instruktor
    p. Gabriela Bardelas
    16:45 - 17:40
  • Kameleony (2014 i starsi) · Mix Dance
    p. Weronika Mikuła
    17:00 - 17:55
  • Zielonki kids (2014 i starsi) · Mix Dance
    p. Jolanta Broda
    P. Wiktoria Borkowska
    17:15 - 18:35
  • Zielonki mini (2017 - 2015) · Mix Dance
    p. Jolanta Broda
    P. Wiktoria Borkowska
    17:30 - 18:25
  • Agamy (Jaszczurowy Talent) · Grupa zaawansowana
    17:55 - 19:25
  • Salamandry kids (2013 i starsi) · Hip-Hop
    p. Marta Pączek
    18:15 - 19:10
  • Modern & Jazz (2013 i starsi) · Instuktor
    p. Gabriela Bardelas (nabór)
    19:40 - 20:35

Środa

  • Disco Dance/ Cheerleading (2016 – 2012) · Instruktor
    p. Aleksandra Redeł
    17:00 - 17:55
  • Legwaniki mini (2017 - 2014) · Balet / Jazz
    p.Gabriela Bardelas
    17:15 - 18:10
  • Gekoniki (Jaszczurowy Talent) · Grupa zaawansowana
    18:10 - 19:25
  • Legwaniki kids (2013 i starsi) · Balet/jazz
    p.Gabriela Bardelas
    (nabór)
    18:25 - 19:20
  • Agamy (Jaszczurowy Talent) · Grupa zaawansowana
    19:30 - 21:00

Czwartek

  • Gimnastyka dla smyka (2019-2017) · Instruktor
    p. Daria Broda-Falkowska (nabór)
    16:00 - 16:30
  • Gimnastyka artstyczna (2017-2014) · Instruktor
    p. Daria Broda Falkowska
    16:45 - 17:40
  • Gimnastyka artstyczna (2017-2014) · Instruktor
    p. Daria Broda Falkowska
    16:45 - 17:40
  • Kameleony (2014 i starsi) · Mix Dance
    p. Weronika Mikuła
    17:00 - 17:55
  • Salamandry mini (2017 - 2014) · Hip-Hop
    p. Marta Pączek
    17:05 - 18:00
  • Gekony (Jaszczurowy Talent) · Grupa zaawansowana
    17:55 - 19:25
  • Salamandry kids (2013 i starsi) · Hip-Hop
    p. Marta Pączek
    18:15 - 19:10

Piątek

  • Modern & Jazz (2013 i starsi) · Instruktor
    p. Gabriela Bordelas
    17:00 - 17:55
  • Gekony (Jaszczurowy Talent) · Grupa zaawansowana
    18:10 - 20:10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Kameleony
(2014 i starsi)
17:00
17:55
Mix Dance
p. Weronika Mikuła
Kameleony
(2014 i starsi)
17:00
17:55
Mix Dance
p. Weronika Mikuła
17:30

Wtorek

  • Kameleony (2014 i starsi) · Mix Dance
    p. Weronika Mikuła
    17:00 - 17:55

Czwartek

  • Kameleony (2014 i starsi) · Mix Dance
    p. Weronika Mikuła
    17:00 - 17:55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Legwaniki mini
(2017 - 2014)
17:15
18:10
Balet / Jazz
p.Gabriela Bardelas

Legwaniki kids
(2013 i starsi)
18:25
19:20
Balet/jazz
p.Gabriela Bardelas
(nabór)
Salamandry mini
(2017 - 2014)
17:05
18:00
Hip-Hop
p. Marta Pączek
17:30
18:00
Salamandry kids
(2013 i starsi)
18:15
19:10
Hip-Hop
p. Marta Pączek
Salamandry kids
(2013 i starsi)
18:15
19:10
Hip-Hop
p. Marta Pączek
18:30
19:00

Wtorek

  • Salamandry kids (2013 i starsi) · Hip-Hop
    p. Marta Pączek
    18:15 - 19:10

Środa

  • Legwaniki mini (2017 - 2014) · Balet / Jazz
    p.Gabriela Bardelas
    17:15 - 18:10
  • Legwaniki kids (2013 i starsi) · Balet/jazz
    p.Gabriela Bardelas
    (nabór)
    18:25 - 19:20

Czwartek

  • Salamandry mini (2017 - 2014) · Hip-Hop
    p. Marta Pączek
    17:05 - 18:00
  • Salamandry kids (2013 i starsi) · Hip-Hop
    p. Marta Pączek
    18:15 - 19:10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:30
Gekony
(Jaszczurowy Talent)
18:30
20:00
Grupa zaawansowana

Agamy
(Jaszczurowy Talent)
18:30
20:30
Grupa zaawansowana
19:00
19:30
20:00

Poniedziałek

  • Gekony (Jaszczurowy Talent) · Grupa zaawansowana
    18:30 - 20:00
  • Agamy (Jaszczurowy Talent) · Grupa zaawansowana
    18:30 - 20:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Zielonki kids
(2014 i starsi)
17:15
18:35
Mix Dance
p. Jolanta Broda
P. Wiktoria Borkowska

Zielonki mini
(2017 - 2015)
17:30
18:25
Mix Dance
p. Jolanta Broda
P. Wiktoria Borkowska
17:30
18:00
18:30

Wtorek

  • Zielonki kids (2014 i starsi) · Mix Dance
    p. Jolanta Broda
    P. Wiktoria Borkowska
    17:15 - 18:35
  • Zielonki mini (2017 - 2015) · Mix Dance
    p. Jolanta Broda
    P. Wiktoria Borkowska
    17:30 - 18:25
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
Gimnastyka dla smyka
(2019-2017)
16:00
16:30
Instruktor
p. Daria Broda-Falkowska (nabór)
16:30
Balet / Jazz
(2018 - 2014)
16:45
17:40
Instruktor
p. Gabriela Bardelas

Agamy
(Jaszczurowy Talent)
17:55
19:25
Grupa zaawansowana
Gimnastyka artstyczna
(2017-2014)
16:45
17:40
Instruktor
p. Daria Broda Falkowska

Gimnastyka artstyczna
(2017-2014)
16:45
17:40
Instruktor
p. Daria Broda Falkowska

Gekony
(Jaszczurowy Talent)
17:55
19:25
Grupa zaawansowana
17:00
Gekoniki
(Jaszczurowy Talent)
17:00
18:15
Grupa zaawansowana
Disco Dance/ Cheerleading
(2016 – 2012)
17:00
17:55
Instruktor
p. Aleksandra Redeł
Modern & Jazz
(2013 i starsi)
17:00
17:55
Instruktor
p. Gabriela Bordelas
17:30
18:00
Gekoniki
(Jaszczurowy Talent)
18:10
19:25
Grupa zaawansowana
Gekony
(Jaszczurowy Talent)
18:10
20:10
Grupa zaawansowana
18:30
Hip-Hop / Tik-Tok
(2004 i starsi)
18:30
19:25
Instruktor
p. Marta Pączek (nabór)
19:00
19:30
Modern & Jazz
(2013 i starsi)
19:40
20:35
Instuktor
p. Gabriela Bardelas (nabór)
Agamy
(Jaszczurowy Talent)
19:30
21:00
Grupa zaawansowana
20:00
20:30

Poniedziałek

  • Gekoniki (Jaszczurowy Talent) · Grupa zaawansowana
    17:00 - 18:15
  • Hip-Hop / Tik-Tok (2004 i starsi) · Instruktor
    p. Marta Pączek (nabór)
    18:30 - 19:25

Wtorek

  • Balet / Jazz (2018 - 2014) · Instruktor
    p. Gabriela Bardelas
    16:45 - 17:40
  • Agamy (Jaszczurowy Talent) · Grupa zaawansowana
    17:55 - 19:25
  • Modern & Jazz (2013 i starsi) · Instuktor
    p. Gabriela Bardelas (nabór)
    19:40 - 20:35

Środa

  • Disco Dance/ Cheerleading (2016 – 2012) · Instruktor
    p. Aleksandra Redeł
    17:00 - 17:55
  • Gekoniki (Jaszczurowy Talent) · Grupa zaawansowana
    18:10 - 19:25
  • Agamy (Jaszczurowy Talent) · Grupa zaawansowana
    19:30 - 21:00

Czwartek

  • Gimnastyka dla smyka (2019-2017) · Instruktor
    p. Daria Broda-Falkowska (nabór)
    16:00 - 16:30
  • Gimnastyka artstyczna (2017-2014) · Instruktor
    p. Daria Broda Falkowska
    16:45 - 17:40
  • Gimnastyka artstyczna (2017-2014) · Instruktor
    p. Daria Broda Falkowska
    16:45 - 17:40
  • Gekony (Jaszczurowy Talent) · Grupa zaawansowana
    17:55 - 19:25

Piątek

  • Modern & Jazz (2013 i starsi) · Instruktor
    p. Gabriela Bordelas
    17:00 - 17:55
  • Gekony (Jaszczurowy Talent) · Grupa zaawansowana
    18:10 - 20:10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12:00
Iguany mini
(2017 - 2015)
12:25
12:55
Mix Dance
p. Daria Broda-Falkowska
12:30
13:00
Iguany kids
(2014 i starsi)
13:05
14:00
Mix Dance
p. Daria Broda-Falkowska
13:30

Wtorek

  • Iguany mini (2017 - 2015) · Mix Dance
    p. Daria Broda-Falkowska
    12:25 - 12:55
  • Iguany kids (2014 i starsi) · Mix Dance
    p. Daria Broda-Falkowska
    13:05 - 14:00
No events available!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram