Nasza historia

Dokładnie 14 października 1994 r. odbyły się pierwsze zajęcia w Klubie Sportowym Jaszczur. To już 25 lat. Trudno powiedzieć, że nic się przez ten czas nie zmieniło, bo zmieniło się prawie wszystko. Świat wokół  nas dał nam wirtualną komunikację. W roku 94. nikt nie myślał o telefonach komórkowych, nie mówiąc już o drukowaniu plakatów, newsletter'ach czy facebook'u.
Jednak to, co najważniejsze pozostało niezmienne. To buzie dzieci-zawodników, którzy z takim entuzjazmem przychodzą na treningi i krok po kroku, element po elemencie uczą się trudnej sztuki tanecznej. Przygotowują się do zawodów tanecznych. Takie przygotowania pod okiem dobrych trenerów i pasja muszą zakończyć się sukcesem.
Smak zwycięstwa to bardzo dobrze znane nam uczucie. 

Jaszczurowe motto

Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz zrobić.
Człowiek z wielkimi marzeniami jest silniejszy od tego, który jest tylko realistą.
Satysfakcja z pokonywania kolejnych trudnych elementów buduje w dzieciach wiarę w siebie. Podnosi ich samoocenę. Daje w przyszłości szansę na sukces, nie tylko sportowy. To największa nagroda — nauka życia. 
Inną nagrodą są medale i tytuły mistrzowskie. Nazbierało się ich bardzo, bardzo dużo przez te lata. Jednak bardziej pamiętamy wszystkie wspólnie spędzone chwile i emocje. Wyjazdy na turnieje, te mniejsze i te większe, pełne niespodzianek i przygód obozy taneczne, przygotowania do pokazów i zawsze tą rodzinną atmosferę.
29+

lat doświadczenia

Nasze doświadczenie przekłada się na zajęcia oraz organizację wydarzeń na najwyższym poziomie
9+

instruktorów

Nasi instruktorzy to ludzie z pasją oraz sukcesami na arenie krajowej oraz międzynarodowej
200+

członków

Uczestnicy zajęć nabywają nowych umiejętności i rozwijają swoją sprawność fizyczna podczas każdych zajęć
20+

grup treningowych

Powiększamy jaszczurową rodzinę, tworząc nowe grupy dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania uczestników

Jaszczurowe dokumenty

Statut klubu

Trenuj z nami już teraz!

ZAPISZ SIĘ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content