Grafik nie jest ostateczny i może ulec zmianie.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11:00
Grandozaury
(60+)
11:00
12:00
Grandozaury
(60+)
11:00
12:00
11:30
12:00
Iguany Kids
(2017-2015)
12:05
13:00
Mix Dance
p. Wiktoria
12:30
13:00
Iguany Junior
(2014 i starsi)
13:05
14:00
Mix Dance
p. Wiktoria
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
ZIELONKI Junior
(2014 i starsi)
16:05
17:00
Mix Dance
p. Wiktoria

Balet/Jazz
(2017-2014)
16:45
17:40
Instruktor
p. Gabriela B.

Kameleony
(2015 i starsi)
17:00
17:55
Mix Dance
p. Weronika

ZIELONKI Kids
(2017-2015)
17:10
18:05
Mix Dance
p. Wiktoria

Salamandry Mini - rytmika dla smyka
(2018–2019)
17:30
18:00
Instruktor
p. Marta

Modern&Jazz
(2013 i starsi)
17:55
18:50
Instruktor
p. Gabriela B.

Salamandry Junior
(2013 i starsi)
18:15
19:10
Hip-Hop
p. Marta

Agamy
Technika Tańca
19:00
20:30
LizArt
Gimnastyka dla smyka
(2019-2018)
16:00
16:30
Instruktor
p. Daria
16:30
Zwinki Mini
(2019 - 2018)
16:30
17:00
Gimnastyka artystyczna
(2017-2014)
16:45
17:40
Instruktor
p. Daria

Kameleony
(2015 i starsi)
17:00
17:55
Mix Dance
p. Weronika

Salamandry Kids
(2017-2014)
17:05
18:00
Hip-Hop
p. Marta

Gekony
Technika Tańca
17:55
19:25
LizArt

Salamandry Junior
(2013 i starsi)
18:15
19:10
Hip-Hop
p. Marta
17:00
Zwinki Kids
(2017 - 2015)
17:05
18:00

Rytmika dla smyka
(2018-2019)
17:15
17:45
Instruktor
p. Marta
Disco Dance/ Cheerleading
(2016 – 2013)
17:00
17:55
Instruktor
p. Aleksandra

Legwaniki Kids
(2017-2014)
17:15
18:10
Balet/Jazz
p. Gabriela B.

Gekoniki
Disco Dance
18:00
19:30
LizArt

Legwaniki Junior
(2013 i starsi)
18:25
19:20
Balet/Jazz
p. Gabriela B.
Gekoniki
Improwizacja
17:00
18:30
LizArt
17:30
18:00
Hip-hop Tik-tok
(2013 i starsi)
18:00
18:55
Instruktor
p. Marta

Agamy + Gekony
klasyka/jazz
18:30
20:00
Teatr Wielki
18:30
Agamy + Gekony
Hip-Hop
18:30
20:00
LizArt
19:00
19:30
Agamy + Gekony
Disco Dance
19:30
21:00
LizArt
Parentozaury
( zajęcia dla rodziców)
19:30
20:25
Instruktor
p. Daria
20:00
20:30

Poniedziałek

  • Zwinki Mini (2019 - 2018)
    16:30 - 17:00
  • Zwinki Kids (2017 - 2015)
    17:05 - 18:00
  • Rytmika dla smyka (2018-2019) · Instruktor
    p. Marta
    17:15 - 17:45
  • Hip-hop Tik-tok (2013 i starsi) · Instruktor
    p. Marta
    18:00 - 18:55
  • Agamy + Gekony klasyka/jazz · Teatr Wielki
    18:30 - 20:00

Wtorek

  • 11:00 - 12:00
  • ZIELONKI Junior (2014 i starsi) · Mix Dance
    p. Wiktoria
    16:05 - 17:00
  • Balet/Jazz (2017-2014) · Instruktor
    p. Gabriela B.
    16:45 - 17:40
  • Kameleony (2015 i starsi) · Mix Dance
    p. Weronika
    17:00 - 17:55
  • ZIELONKI Kids (2017-2015) · Mix Dance
    p. Wiktoria
    17:10 - 18:05
  • Salamandry Mini - rytmika dla smyka (2018–2019) · Instruktor
    p. Marta
    17:30 - 18:00
  • Modern&Jazz (2013 i starsi) · Instruktor
    p. Gabriela B.
    17:55 - 18:50
  • Salamandry Junior (2013 i starsi) · Hip-Hop
    p. Marta
    18:15 - 19:10
  • Agamy Technika Tańca · LizArt
    19:00 - 20:30

Środa

Czwartek

Piątek

  • Iguany Kids (2017-2015) · Mix Dance
    p. Wiktoria
    12:05 - 13:00
  • Iguany Junior (2014 i starsi) · Mix Dance
    p. Wiktoria
    13:05 - 14:00
  • Gekoniki Improwizacja · LizArt
    17:00 - 18:30
  • Agamy + Gekony Hip-Hop · LizArt
    18:30 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Gekoniki
Improwizacja
17:00
18:30
LizArt
17:30
Gekony
Technika Tańca
17:55
19:25
LizArt
18:00
Gekoniki
Disco Dance
18:00
19:30
LizArt
18:30
Agamy + Gekony
klasyka/jazz
18:30
20:00
Teatr Wielki
Agamy + Gekony
Hip-Hop
18:30
20:00
LizArt
19:00
Agamy
Technika Tańca
19:00
20:30
LizArt
19:30
Agamy + Gekony
Disco Dance
19:30
21:00
LizArt
20:00
20:30

Poniedziałek

Wtorek

  • Agamy Technika Tańca · LizArt
    19:00 - 20:30

Środa

Czwartek

  • Gekony Technika Tańca · LizArt
    17:55 - 19:25

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Kameleony
(2015 i starsi)
17:00
17:55
Mix Dance
p. Weronika
Kameleony
(2015 i starsi)
17:00
17:55
Mix Dance
p. Weronika
17:30

Wtorek

  • Kameleony (2015 i starsi) · Mix Dance
    p. Weronika
    17:00 - 17:55

Czwartek

  • Kameleony (2015 i starsi) · Mix Dance
    p. Weronika
    17:00 - 17:55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Legwaniki Kids
(2017-2014)
17:15
18:10
Balet/Jazz
p. Gabriela B.

Legwaniki Junior
(2013 i starsi)
18:25
19:20
Balet/Jazz
p. Gabriela B.
Salamandry Kids
(2017-2014)
17:05
18:00
Hip-Hop
p. Marta
17:30
Salamandry Mini - rytmika dla smyka
(2018–2019)
17:30
18:00
Instruktor
p. Marta
18:00
Salamandry Junior
(2013 i starsi)
18:15
19:10
Hip-Hop
p. Marta
Salamandry Junior
(2013 i starsi)
18:15
19:10
Hip-Hop
p. Marta
18:30
19:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11:00
Grandozaury
(60+)
11:00
12:00
Grandozaury
(60+)
11:00
12:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
Gimnastyka dla smyka
(2019-2018)
16:00
16:30
Instruktor
p. Daria
16:30
Balet/Jazz
(2017-2014)
16:45
17:40
Instruktor
p. Gabriela B.

Modern&Jazz
(2013 i starsi)
17:55
18:50
Instruktor
p. Gabriela B.
Gimnastyka artystyczna
(2017-2014)
16:45
17:40
Instruktor
p. Daria
17:00
Rytmika dla smyka
(2018-2019)
17:15
17:45
Instruktor
p. Marta
Disco Dance/ Cheerleading
(2016 – 2013)
17:00
17:55
Instruktor
p. Aleksandra
17:30
18:00
Hip-hop Tik-tok
(2013 i starsi)
18:00
18:55
Instruktor
p. Marta
18:30
19:00
19:30
Parentozaury
( zajęcia dla rodziców)
19:30
20:25
Instruktor
p. Daria
20:00

Poniedziałek

Wtorek

  • 11:00 - 12:00
  • Balet/Jazz (2017-2014) · Instruktor
    p. Gabriela B.
    16:45 - 17:40
  • Modern&Jazz (2013 i starsi) · Instruktor
    p. Gabriela B.
    17:55 - 18:50

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
ZIELONKI Junior
(2014 i starsi)
16:05
17:00
Mix Dance
p. Wiktoria
16:30
17:00
ZIELONKI Kids
(2017-2015)
17:10
18:05
Mix Dance
p. Wiktoria
17:30
18:00

Wtorek

  • ZIELONKI Junior (2014 i starsi) · Mix Dance
    p. Wiktoria
    16:05 - 17:00
  • ZIELONKI Kids (2017-2015) · Mix Dance
    p. Wiktoria
    17:10 - 18:05
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:30
Zwinki Mini
(2019 - 2018)
16:30
17:00
17:00
Zwinki Kids
(2017 - 2015)
17:05
18:00
17:30

Poniedziałek

  • Zwinki Mini (2019 - 2018)
    16:30 - 17:00
  • Zwinki Kids (2017 - 2015)
    17:05 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12:00
Iguany Kids
(2017-2015)
12:05
13:00
Mix Dance
p. Wiktoria
12:30
13:00
Iguany Junior
(2014 i starsi)
13:05
14:00
Mix Dance
p. Wiktoria
13:30

Piątek

  • Iguany Kids (2017-2015) · Mix Dance
    p. Wiktoria
    12:05 - 13:00
  • Iguany Junior (2014 i starsi) · Mix Dance
    p. Wiktoria
    13:05 - 14:00
No events available!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram