XXVII Obóz KS Jaszczur
LizArt Camp 2023

Już ponad 25 lat organizujemy wyjazdy pełne tańca dla dzieci i młodzieży

Co Cię czeka?

W tym roku już po raz XXVII KS Jaszczur organizuje letni obóz taneczno-akrobatyczny dla dzieci i młodzieży !!!

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko poprawiło swoją sprawność, aktywnie spędziło 10 dni wakacji oraz udoskonaliło swoje umiejętności taneczne i akrobatyczne, to LizArt Camp jest strzałem w 10! 

Każdy dzień obozu jest wypełniony treningami, ciekawymi i rozwijającymi zajęciami, grami i zabawami integracyjnymi, obcowaniem z naturą oraz kąpielami w basenie. Uczestnicy mają w pełni zorganizowany czas co przekłada się na ich bezpieczeństwo, odpoczynek od narzędzi multimedialnych oraz satysfakcję, którą przynosi realizacja poszczególnych zadań. Bogaty program, który stworzyliśmy dopasowujemy do możliwości i umiejętności poszczególnych obozowiczów. 

Wychowawcami są nasi instruktorzy, którzy podchodzą do pracy z zaangażowaniem i których nasi członkowie znają z codziennych zajęć. Dodatkowo w tym roku oprócz naszych super instruktorów do współpracy zaprosiliśmy trenera gimnastyki, który specjalizuje się w akrobatyce tanecznej i posiada bogate doświadczenie w pracy z najlepszymi tancerzami w Polsce.
Termin obozu: 17-26.08.2023 r.
Miejsce obozu: Dom Wczasowy „OLIWIA” Małe Ciche (Murzasichle)
Koszt obozu: 2190zł/os.
Zobacz pełny program obozu

Obozy w przeszłości

2022

2020

2019

2018

Władysławowo

Zobacz relacje >>

2017

2016

Jarosławiec

Zobacz relacje >>

2015

2014

Obserwuj nas w social mediach!

 Jaszczurki i Dinozaury, dajcie znać, na których obozach byliście z nami i co najmilej wspominacie.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content